Fakro_okna_dachowe_logo

 

 

 

Okna dachowe i schody strychowe dla Twojego poddasza

Ekologiczne okna dachowe PVC

 

Ekologiczne okna dachowe FAKRO wytwarzane są z ekologicznych materiałów. Drewno to surowiec naturalny, natomiast okna PVC wykonane są w dużej części z materiału przetworzonego i praktycznie w całości mogą zostać poddane recyklingowi. Wykorzystując materiał powtórnie nie zaśmiecamy środowiska naturalnego, ani nie zużywamy zasobów naturalnych. Okna wykonane z tworzywa są trwałe i energooszczędne. Można je montować w każdym pomieszczeniu: sypialni, salonie czy pokoju dziecięcym. Idealnie również sprawdzają się w miejscach o dużej wilgotności – kuchnie czy łazienki. Można je dopasować do każdego wnętrza bo oferowane są w kolorach: białym, w okleinie złoty dąb lub sosna, a już wkrótce w kolorze antracytowym.

Dowiedz się więcej

Okna i rolety stworzone dla siebie

 

Piękne słońce w chwilach, gdy potrzebujesz energii i radości, cień który tworzy idealne warunki do nauki, pracy czy zabawy oraz zaciemnienie przydatne podczas odpoczynku. Wystarczy dobrać odpowiednią roletę wewnętrzną FAKRO do okna dachowego, aby cieszyć się komfortową przestrzenią na poddaszu. A montując dodatek na oknie nadasz swojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru i to we własnym stylu. Okna i rolety FAKRO są stworzone dla siebie.


Dowiedz się więcej

Łatwa wymiana okna dachowego

 

Okna dachowe już od wielu lat są chętnie montowane w dachach na całym świecie. Spełniają swoje funkcje przez długi czas, dostarczając naturalne światło i świeże powietrze na poddasze. Gdy nadchodzi jednak pora, aby wysłużone okna dachowe wymienić na nowe, wymień je na okna dachowe FAKRO, które zapewnią Ci spokój i komfort na długie lata. Z pomocą naszych ekspertów łatwo wybierzesz odpowiednie dla siebie okno dachowe i dowiesz się jak otrzymać finansowe wsparcie. Ponadto na naszej stronie znajdziesz fachowców przeszkolonych przez nas w profesjonalnej wymianie okien dachowych. Zobacz też film z wymiany okien dachowych u Państwa Sankowskich.

Dowiedz się więcej

Okna dachowe trzyszybowe

 

Energooszczędność to priorytet w filozofii FAKRO. Firma już od wielu lat oferuje okna dachowe wyposażone w 3-, a nawet 4-szybowe pakiety. W 2019 roku poszerzona została standardowa oferta okien trzyszybowych, które zapewniają oszczędność energii cieplnej oraz pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie. Oszczędności można zwiększyć stosując kołnierze uszczelniające Thermo oraz pakiet kołnierzy izolacyjnych XDK, które dodatkowo ocieplają okno z zewnątrz. Od 1 stycznia 2021 uległy zmianie Wytyczne Techniczne dotyczące parametrów okien, dlatego zapoznaj się z ofertą trzyszybowych okien FAKRO. Na wybrane okna trzyszybowe teraz otrzymasz 20 lat gwarancji.

Dowiedz się więcej

Akcesoria wewnętrzne do okien dachowych

 

Rolety zaciemniające, dekoracyjne, plisowanki czy może żaluzje? Bogata oferta typów, wzorów i kolorów wyposażenia dodatkowego zapewnia uzyskanie harmonii okna z wystrojem każdego pomieszczenia i daje możliwość dowolnego kształtowania jego charakteru. Akcesoria te umożliwiają też regulację ilości i intensywności światła wpadającego do pomieszczenia. Dzięki nim możesz uzyskać zaciemnienie nawet w słoneczny dzień, w chwilach gdy potrzebujesz odpoczynku.

Dowiedz się więcej

Akcesoria zewnętrzne do okien dachowych

 

Markizy FAKRO stanowią optymalne rozwiązanie jako ochrona chroniące przed nadmiernym ciepłem słonecznym, pozwalające jednocześnie na kontakt wzrokowy z otoczeniem. Absorbują promieniowanie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni bardzo dobrze chronią wnętrze poddasza przed upałem. Zapewniają również naszym oczom wizualny komfort, chroniąc je przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów, co jest szczególnie ważne podczas pracy z komputerem.

Dowiedz się więcej

Schody strychowe

 

Schody strychowe FAKRO umożliwiają łatwe i bezpieczne wyjście na nieużytkowe poddasze bez konieczności wykonywania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie wymagania techniczne oraz wymogi bezpieczeństwa, a także zapewniają pełną wygodę użytkowania. W ofercie FAKRO dostępne są schody strychowe z drabinką drewnianą, metalową oraz nożycowe. Wśród nich także schody strychowe ognioodporne oraz termoizolacyjne. Szeroka gama typów oraz rozmiarów gwarantuje wybór odpowiedniego produktu.

Dowiedz się więcej

Wyłazy dachowe

 

Wyłazy dachowe FAKRO umożliwiają szybkie, łatwe i bezpieczne wyjście na dach w celu przeprowadzenia prac kominiarskich, instalacyjnych lub konserwacyjnych. Okno wyłazowe FAKRO jest połączeniem okna dachowego i wyłazu dachowego. Jako wyłaz zapewnia łatwe i bezpieczne wyjście na dach. Funkcje okna spełnia doświetlając wnętrze oraz umożliwiając przewietrzenie pomieszczenia. W ofercie FAKRO znajduje się szeroka gama wyłazów do pomieszczeń ogrzewanych, jak też nieogrzewanych, o różnych sposobach otwierania.

Dowiedz się więcej

Aktualne promocje FAKRO

Remontujesz? Budujesz? Wymieniasz na nowe? A może nie jesteś pewny, na jaki produkt się zdecydować? Sprawdź aktualne promocje na produkty FAKRO i wybierz produkt odpowiedni dla siebie.

Dowiedz się więcej

O firmie FAKRO

 

Grupa FAKRO to międzynarodowa firma działająca w branży budowlanej. Została założona w 1991 roku, w oparciu o całkowicie polski kapitał. Po 30 latach działalności FAKRO jest jednym z wiodących producentów okien dachowych na świecie, z około 15% udziałem w rynku globalnym. W ofercie FAKRO oprócz okien dachowych znajdują się okna do dachów płaskich, świetliki rurowe, wyłazy, schody strychowe oraz szeroka gama akcesoriów.

Dowiedz się więcej